KURZY A WORKSHOPY


Nabízíme kurzy a workshopy, ve kterých propojujeme
muzikoterapeutické a arteterapeutické (artefiletické) techniky.


muziko-arte
RELAX

Prevence vyhoření, nalezení zdrojů energie, relaxace, uvolnění.Zážitkový workshop pro pečovatele zaměřený na muziko-arteterapeutické techniky aktivního odpočinku. Prevence vyhoření, nalezení zdrojů energie, relaxace, uvolnění.

Tento program milou formou pomáhá po náročném období znovu nalézt sílu a energii. Ukážeme vám jak se svými energetickími zdroji pracovat a kde čerpat.
Workshop se může konat pod širým nebem.


muziko-arte
TECHNIKY

Muziko-arteterapeutické techniky
pro práci s klienty.Vzdělávací sebezkušenostní workshop, ve kterém vám ukážeme netradiční muziko-arte terapeutické techniky vhodné pro práci s vašimi klienty. Právě propojení muzikoterapeutických technik s arteterapeutickými umocňuje dynamiku práce s klienty.

Propojujeme práci s haptikou, barvami, hudbou, rytmem, expresivními technikami... Připravíme kurz na míru vašemu zařízení.


muziko-arte
POMŮCKY

Workshop s ukázkami využití interaktivních setů pro děti s handicapem i bez.Vytváříme a nabízíme pomůcky pro práci s malými klienty. Zároveň také školíme, jak s materiály pracovat.

Takové sety např. obsahují: text a nahrávku písničky/básničky (včetně akordů) a možnosti práce s ním, postupy, jak s dětmi vytvořit hudební nástroj, list s výtvarnými úkoly, haptický doplněk k setu, papírovou nebo textilní hru, komunikační karty apod.muziko-arte
RODINA

Interaktivní tvůrčí sety pro děti s handicapem i bez.Program propojující jednotlivé členy nejužší rodiny s handicapem či bez.
Budování vzájemné důvěry, nové zážitky a zkušenosti.

Zážitkový workshop s prvky muzikoterapie a arteterapie, příp. canisterapie nebo hipoterapie.